Οδηγίες Σύνδεσης Μαθητών Τηλεφωνικά στο Webex

Παρακολούθηση μαθήματος ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ (από σταθερό ή κινητό τηλέφωνο)

Στην περίπτωση που δεν υπάρχει σύνδεση στο internet, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη δυνατότητα κλήσης ελληνικού αριθμού από σταθερό ή κινητό τηλέφωνο. Αυτό θα σας επιτρέψει να συμμετέχετε στο μάθημα και να παρακολουθήσετε το ηχητικό κομμάτι του μαθήματος.

Παρακαλούμε ακολουθήστε τα παρακάτω βήματα ΜΟΝΟ εφόσον δεν έχετε σύνδεση στο internet ή αντιμετωπίζεται πρόβλημα με τον ήχο στην συσκευή σας (Κινητό, tablet ή Ηλεκτρονικό Υπολογιστή:

  1. Ενημερώστε τον καθηγητή σας ότι θα παρακολουθήσετε τηλεφωνικά το μάθημα για να σας δώσει τον κωδικό της αίθουσας και να την ξεκλειδώσει. Ο κωδικός της αίθουσας για κάθε καθηγητή δεν αλλάζει, μπορείτε να τον κρατήσετε και για επόμενα μαθήματα.
  2. Από το τηλέφωνό σας καλέστε 211 990 2394 ή 211 198 1029. Προσοχή: αυτοί είναι οι μόνοι αριθμοί που πρέπει να καλείτε.
  3. Όταν ακούσετε το πρώτο ηχητικό μήνυμα, πληκτρολογήστε τον κωδικό της αίθουσας και στο τέλος πατήστε δίεση (#).
  4. Στο τέλος του δεύτερου μηνύματος πατήστε απλά δίεση (#).
  5. Αν ο καθηγητής έχει ξεκλειδώσει την αίθουσα συνδέεστε σ’ αυτή και μπορείτε να ακούσετε τον καθηγητή και τους συμμαθητές σας.
  6. Αν η γραμμή δείχνει κατειλημμένη επαναλάβετε την κλήση.
  7. Αν για κάποιο λόγο δεν μπορείτε να συνδεθείτε, επικοινωνήστε με το σχολείο.

Ωράριο λειτουργίας 6ου Γυμνασίου

 

Α/Α

 

ΩΡΕΣ

 

 

08:00 -08:40

 

 

08:55 – 09:35

 

 

09:50 – 10:30

 

 

10:40 – 11:20

 

 

11:30 – 12:10

 

 

12:20 – 13:00

 

 

13:10 – 13:45

 

Τηλεφωνική επικοινωνία γονέων με καθηγητές

 

Για επικοινωνία με τους καθηγητές/τριες του σχολείου μας συμβουλευτείτε τον παρακάτω πίνακα
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΟΥΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ01 Διευθύντρια
2 ΤΙΤΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ04.05 Υποδιευθυντής
3 ΚΥΒΕΡΤΖΙΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ01 Δευτέρα 3η ώρα ,Τετάρτη 3η ώρα.
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ01 Τετάρτη 3η ώρα. 
5 ΓΟΥΝΑΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΠΕ02 Δευτέρα 4η ώρα ,Τρίτη 4η ώρα, Πέμπτη 4η. 
6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02 Δευτέρα 3η ώρα ,Τετάρτη 5η ώρα, Πέμπτη 5η.
7 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ02 Δευτέρα 4η ώρα , Πέμπτη 4η ώρα  Παρασκευή 4η ώρα.
8 ΚΑΛΑΘΑ ΑΝΝΑ ΠΕ02  Πέμπτη 2η & 5η ώρα.
9 ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 Δευτέρα 3η ώρα ,Τρίτη 4η ώρα,Τετάρτη 2η ώρα.
10 ΠΑΠΑΔΑΝΙΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02 Τρίτη 3η ώρα ,Τετάρτη 5η ώρα.
11 ΡΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02 Δευτέρα 3η ώρα ,Τετάρτη 3η ώρα, Πέμπτη 4η ώρα.
12 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02.50 Τρίτη 2η ώρα, Πέμπτη 3η  ώρα.
13 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 Τετάρτη 2η ώρα, Πέμπτη 3η ώρα  Παρασκευή 2η ώρα. 
14 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 Δευτέρα 5η ώρα ,Τετάρτη 4η ώρα.
15 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03 Τετάρτη 2η ώρα, Παρασκευή 5η ώρα.
16 ΔΗΜΗΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 Παρασκευή 2η ώρα.
17 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 Δευτέρα 3η ώρα ,Τρίτη 3η ώρα.
18 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΕ04.05 Δευτέρα 5η ώρα , Πέμπτη 3η ώρα.
19 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05 Δευτέρα 4η ώρα , Πέμπτη 5η ώρα, Παρασκευή 3η ώρα, 
20 ΠΙΓΚΑ ΖΩΙΤΣΑ ΠΕ06 Δευτέρα 5η ώρα ,Τρίτη 4η & 5η ώρα, Πέμπτη 2η.
21 ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06  Παρασκευή 4η ώρα. 
22 ΤΑΣΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06 Παρασκευή 2η ώρα. 
23 ΠΑΠΑΤΖΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ07 Δευτέρα 5η ώρα, Πέμπτη 5η ώρα, Παρασκευή 4η ώρα. 
24 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ08 Τετάρτη 3η ώρα,Παρασκευή 3η ώρα, 
25 ΚΡΑΤΟΥΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ11 Δευτέρα 4η ώρα , Πέμπτη 4η ώρα.
26 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 Τετάρτη 6η ώρα.
27 ΠΟΥΡΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ78 Δευτέρα 3η ώρα.
28 ΔΟΜΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ79.01 Δευτέρα 3η ώρα, Πέμπτη 3η ώρα.
29 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ80 Δευτέρα5η ώρα.
30 ΕΣΚΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ81 Δευτέρα 5η ώρα.
31 ΠΕΠΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ86 Δευτέρα 3η ώρα.
32 ΚΟΥΝΤΟΥΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ86 Δευτέρα 5η ώρα.
33 ΚΕΧΑΓΙΑ  ΕΛΕΝΗ ΠΕ86 Τρίτη 2η ώρα.
34 ΑΡΒΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ88.03 Δευτέρα 3η ώρα, Πέμπτη 3η ώρα. 
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ 
ΟΥΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Διάκριση eSafety

Παλαιότερος δικτυακός τόπος

Σύνδεση